ЕТАП 1: ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА "НА УРОК"

Вже розпочинаються І етапи шкільних олімпіад і задача вчителя - підготувати учнів до неї. Пропоную вам скроститатись можливістю, яку дає нам сервіс "На урок" для участі учнів у інтернет-олімпіаді, що стане одним із етапів підготовки до шкільної олімпіади. 
Інтернет-олімпіада розрахована на всіх учнів і має на меті повторення та закріплення знань, здобутих під час попереднього навчального року з відповідної предметної дисципліни. Завдання розроблені відповідно до шкільної програми. Олімпіада «На Урок» має суттєву відмінність від типових конкурсних заходів – усі учні, перебуваючи в рівних умовах, зможуть проявити себе та отримати нагороду за роботу.
Крім того і Ви як педагоги підвищете рівень своїх знань роботи  з різними інформаційними інтернет-джерелами.  
Для участі в олімпіаді Вам потрібно зареєструватись на сайті "На урок" за посиланням naurok.com.ua, а потім на сторінці олімпіади naurok.com.ua/olimpiada зареєструвати учнів та скачати паролі для них. Це потрібно зробити до 30 вересня, саме тому всю необхідну інформацію Ви отримали завчасно. Після 1 жовтня (триватиме до 26.10) відкриється сторінка олімпіади naurok.com.ua/start, де потрібно буде увести предмет, ім'я та прізвище учня та пароль. 12 листопада Ви зможете переглянути результати своїх учнів та скачати сертифікати переможців і учасників. 
Бажаю удачі Вам та Вашим учням! 
Після завершення помістіть результат на спільну дошку!

Сделано на Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар