ЕТАП 2: ІНТЕРАКТИВНІ ІГРИ ОН-ЛАЙН з LearningApps

Інтернет-сервіс мультимедійних дидактичних вправ LearningApps. LearningApps.org - онлайновий сервіс, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Він є конструктором для розробки різноманітних завдань з різних предметних галузей для використанням і на уроках, і позаурочний час.
Сервіс Learningapps є додатком Web 2.0 для підтримки освітніх процесів у навчальних закладах різних типів. Конструктор Learningapps призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань з різних предметних дисциплін, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі, що сприяє формуванню їх пізнавального інтересу.
Сервіс Learningapps надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів викладачів.

Повну інформацію по створенню інтерактивних вправ можна знайти за посиланням: http://internet-servisi.blogspot.com/p/learning-apps.html

ЗАВДАННЯ: Вам потрібно створити будь-яку гру зі свого навчального предмету і розмістити посилання на неї на спільну дошку. Завдання виконать до 7 жовтня.

Сделано на Padlet

Немає коментарів:

Дописати коментар